خب سلام دوستان ! امیرحسین هستم صدای منو از بلاگ شخصیم می شنوید  بذارید در مورد خودم بیشتر براتون بگم
من یک توسعه بازی و وب سایت هستم  که در حال تلاش کردن برای ساخت رویای خودشه تو این مسیر خیلی شکست خوردم چند تا استارت آپ رو پوکندم ، کلی تیم قل و غم کردم کلی دوست از دست دادم ولی به جاش کلی تجربه کسب کردم که امیدوارم بم کمک کنه اشتباهات قبلیم رو انجام ندم ، علاقه خاصی به حل مشکلات و انتقال  چیز هایی که بلدم به دیگران هستم از سن پایین (۱۴ سالگی ) برنامه نویسی رو شروع کردم اونم خود خوان !  اونم چه زبانی  سی پلاس پلاس  ، تا اینکه تونستم مفاهیم برنامه نویسی و کلیات رو یاد بگیریم کلی زمان برد اون موقع کلی آزمون خطا کردم تا هر چیزی که امروز یاد گرفتم رو یاد بگیریم

من یک عدد درس عبرت هستم !

این بلاگ رو زدم که شما نخواهید اشتباهاتی که من رفتم را برید  و بتونم هر .چیزی که بلدم ودارم یاد می گیرم رو براتون به اشتراک بذارم ,دوست دارم بهتون کمک کنم و از شما هم می خوام به من کمک کنید تا بتونم این بلاگ رو مناسب با شما تولید محتوا کنم .
مدت زیادی درگیر این بودم که این بلاگ رو بسازم یا نه (قبلاً  نویسنده بلاگ بودم و حتی یک وبلاگ در مورد آیتی و بازی داشتم ) تا اینکه جلال ترابی آخر تونست قانعم کنه (همه اتیشا زیر سر این بلند میشه )
ولی حالا چرا dr.dev  اول از هر چیزی من دکترا ندارم و نه دانشجوی پزشکی ام  و الهام این اسم دکتر دره خالق بیتسه ‌ چون  کارش و آهنگاش و بیت هاش الهام بخش این اسم شد.

در مورد من بیشتر بدونید:)

خب در مورد اینکه چیکار می کنم ، چی شد که این بلاگ رو زدم و هدفم از زدن این بلاگ رو براتون گفتم اما بیاید در مورد خودم بیشتر براتون بگم !

من عاشق کتابم ! کتاب علمی تخیلی ، کتاب کسب و کار ، رمان های کلاسید ، کلا کتاب بخش بزرگی از زندگیم رو شامل میشه این اتفاق خوب هم شاید 2 یا 3 سال بیشتر نباشه عمرش

کتاب هایی که خوندم و عاشقشون شدم :

  • از صفر به یک
  • پیر مرد کفش فروش (Shoe Dog)
  • سری کتاب های Word of Warcraft
  • بینوایان
  • کنت مونت کریستو

قبلا خیلی گیمر بودم الان کم تر شده ، عاشق کارتون ریک اند مورتی ام ، فیلم پدرخوانده رو خیلی دوست دارم ، شب زنده نگهدارم و اینکه به قول خیلی دوستان خیلی آدم خوشحالیم !!!!

چرا این بلاگ رو زدم ؟

هدفم کمک به دوستانی بود که تازه این راه رو شروع کردند و افزایش اطلاعات عمومی نسبت به مسائلی مثل بازی سازی و کسب و کار بوده  این سایت به درد چه کسی می خوره ؟ این سایت به درد هر فردی می خوره دغدغه حل مشکل داره و می خواد زمانی که از این دنیا می ره یک تغییر در زندگی خودش و بقیه بذاره می خوره ! امیدوارم بتونم یک تغییر کوچیک در زندگیتون از تغییر مطالبم براتون ایجاد کنم دمتون گرم که به پر حرفی هام گوش دادید مرسی ازتون
اگر دوست دارید رفقا برام بنویسید که دوست دارید چه مطالبی براتون بنویسم